O TopRatings

Cześć !

Nazywam się Maciek Bobrowski i przede wszystkim jestem ojcem i głową wspaniałej rodziny. Poza tym przez ostatnie 17 lat pomagałem międzynarodowym korporacją rozwijać fabryki, spółki handlowe w Polsce i innych krajach Europy. Pisząc wprost pomagałem dużym organizacją, osiągać niesamowite wyniki dzięki właściwym analizom. Ponadto jestem pasjonatem sportów, które trzymają mnie w dyscyplinie duchowej, dają kopa i przygotowują na następny dzień.

Dlaczego zacząłem prowadzić bloga Topratings.pl ?

Długie lata pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym pozwoliły mi zdobyć wyjątkową wiedzę i doświadczenie, które duże firmy właściwie wykorzystywały do zarabiania ogromnych pieniędzy. Podejmowałem różne zadania takie jak uruchamianie nowych fabryk, tworzenie nowych organizacji i biur handlowych. Ponadto bardzo intensywnie działałem w obszarze naprawiania wynikowych problemów, których skutkiem były słabe lub nawet negatywne zyski. Po tak długim okresie intensywnej pracy na rzecz globalnych firm, przyszedł moment na wdrożenie nowego modelu pomagania innym. W swojej długoletniej pracy zawodowej przeżywałem swoje a także cudze sukcesy i porażki. Po każdej takiej sytuacji pojawiały się przemyślenia co można było zrobić lepiej, jak uniknąć następnego niepowodzenia lub jak powtórzyć sukces :). Najważniejszym czynnikiem prowadzącym do celu i sukcesu zawsze był proces ustalania priorytetów. Zawsze kiedy o tym zapominałem, popełniałem mnóstwo błędów. Ogrom danych, zadań i przypadkowych sytuacji wprowadzał mnie w sytuacje bez wyjścia. Dlatego jestem przekonany, że rankingi, ratingi powinny być podstawowym źródłem informacji dla każdego. Nikt nie może pominąć faktu co jest najlepsze, najważniejsze lub po prostu najcenniejsze. W tym miejscu znajdziesz wiedzę o ratingach i rankingach, które jasno pokażą prawdziwe oblicze danego miejsca, produktu czy osobowości.

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

Zapoznaj się z tym blogiem, jak pojawi się opcja newslettera to proponuje, żebyś się na niego wpisał. Na blogu topratings.pl znajdziesz konkretną wiedzę dla swojego życia osobistego, finansewego lub biznesu. Jeżeli uznasz, że warto się ze mną skontaktować, możesz wstawić komentarz pod konkretnym artykułem. Możesz również napisać maila czy to co robię Ci się podoba, co byś zmienił lub uzupełnił. Jestem również otwarty na tworzenie rankingów lub ratingów w oparciu o Twój pomysł.

Jestem wieloletnim praktykiem co oznacza, że możesz mi zadawać konkretne pytania i przekonać się, że nie będę teoretyzował lub szukał odpowiedzi w wyszukiwarce ? Możemy także nawiązać współpracę w ramach konsultacji, wdrożeń analizy wskaźnikowej typu KPI lub innych projektów.

Czekam na Twój kontakt i dzięki za zainteresowanie moim blogiem. ?

maciej@topratings.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.